Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mogyoróbokrot hogy kell...

Mogyoróbokrot hogy kell szakszerűen metszeni?

Figyelt kérdés
Hogy kisebb legyen de ne pusztuljon ki. Metszőollóval neki és kész?

2015. júl. 7. 23:33
 1/3 anonim válasza:
Először átválogatnám,a beteg részeket ha vannak minél közelebb a tövéhez vágnám le.Utána én a vastagat szedném ki így vissza fiatalítanám a tövet ,és mikor ezzel megvagyok a megfelelő méretre lehoznám a bokrot.Ha idős a bokor,akkor fűrészre és ágvágóra is szükség lehet,illetve a nagyobb metszeteket seb kezelő pasztával szoktam bekenni hogy a növényt a friss seben ne tudja megtámadni semmilyen betegség.Remélem tudtam segíteni.
2015. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lényegében bárhol metszheted, ha csak annyi a cél, hogy kisebb legyen és ne pusztuljon ki. Ha tőből kivágod, akkor is kisarjad. Szóval bátran!
2015. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Metszettem rajta,köszönöm a tippeket.Aztán kibszta a vihar félig...majd közölte egy szomszéd hogy végre nincs ott.Remélem megint kinő mert szép szerintem.
2015. aug. 18. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!