Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az erkélyen tarthatom a primulát?

Az erkélyen tarthatom a primulát?

Figyelt kérdés
Kaptam nőnapra egy primulát és olvastam hogy jobb neki kint. Ebben a hidegben hogy éjszaka minusz fokok vannak, ha kiteszem az erkélyre a virágot nemlesz baja? Vagy inkább tartsam bent? Sok helyen olvastam hogy tegyük ablakba mert igényli a sok fényt máshol azt olvasom hogy ablaktól távol rakjuk. Akkor most melyik a jó neki? És ha elvirágzott akkor tavasszal ha kiteszem az erkélyre újra kivog nyílni? Személyes tapasztalatokat is várok :)
2010. márc. 9. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy sokáig virágozzon, akkor sok fény, de ugyanakkor hűvös kell neki. Ablakban azért nincs jó helyen, mert ha az üvegen keresztül süt rá a nap, akkor a melegtől pillanatok alatt elvirágzik.
2010. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy talán a legjobb, ha északi ablakba teszed, ahol világos van, de nem tűző nap. A mínuszokat, nem tudom, bírja-e. Eredetileg szabadföldi növény, de odakint spontán még nem virágzik.
2010. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!