Kezdőoldal » Otthon » Kert » A sokvirágú krizantém évelő?

A sokvirágú krizantém évelő?

Figyelt kérdés

Kaptam egy cseréppel, viszont nem találok róla pontos adatokat.

Egynyári vagy évelő, milyen gondozás való neki?

Erkélyen és lépcsőházban tudnám tartani, lakásban gondolom nem szeret lenni. Esetleg ki tudnám ültetni.


Kép szerint ő az:

[link]



2015. okt. 3. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ezek is évelők .
2015. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az erkélyen tartsam, vagy hozzam be a lépcsőházba?
2015. okt. 4. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem fűtött a lépcsőház, viszont nagyon világos, akkor jobb neki ott, legalábbis a komolyabb fagyok idején, mert a cserép könnyen átfagy. Addig meg erkélyen. Egy nagyobb cserépben. A könnyebb szállíthatóság miatt árulják ilyen apró edényben.

Szabad földben szeretne legjobban élni.

Ezek között a közepes virágúak között létezik, ami nem bírja a komolyabb fagyokat, de ez szerintem sem olyan.

2015. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ki tudom tenni a lépcsőházba, télen is max 15 fok lehet, és elég fényes.

Földbe is ki tudnám ültetni, most kibírná a telet földben, vagy még teleltessem esetleg?

Gondolkodom hova tehetném, sajnos az alsó szomszédom kutyája minden kerti növényt kivizelt :(

2015. okt. 4. 20:23
 5/5 anonim válasza:
minden krizantém évelő egynyári nem létezik
2015. okt. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!