Kezdőoldal » Otthon » Kert » Igaz, hogy az alma a többi...

Igaz, hogy az alma a többi gyümölcshöz képest rossz körülmények közt is jobban terem?

Figyelt kérdés

Több termést ad. Arányaiban.

Nem tudom hol-gyanítom nem a legszakszerűbb oldalon-,de ilyesmit olvastam.

Hogy az alma rossz körülmények között is többet terem mint más gyümölcsünk.

Ez igaz?



2015. okt. 15. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs almafánk de láttam elhagyatott tanyákon zártkertekben és mindig tele vannak terméssel
2015. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, mit értesz rossz körülmények alatt.

Ha mondjuk öntözetlenséget, azt nagyjából minden növény hasonlóan jól tűri, kötöttebb talajon.

Ha meszes talaj a rossz körülmény, azt az alma nem szereti.

2015. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A cikk ezt nem részletezte.

Gondolom a szárazságra,talán a rossz talajra értette.

Nálunk kötött a talaj. Nyáron elég száraz is. Oda jó az alam ha nem tudom locsolni?

2015. okt. 16. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem különböző minőségű kötött talajokon, 40-60 cm termőrétegen van mindenféle létező gyümölcs, 100-nál több fa. Semmit nem öntözök. Minden rendesen terem. Aszályos nyáron a gyümölcsök kisebbek (főleg a július végén, augusztusban érők, az utolsó 2-3 hétben aszályos idő esetén), de ennyi az összes hátrány.
2015. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!