Kezdőoldal » Otthon » Kert » Rózsa szaporítása. Most,...

Rózsa szaporítása. Most, tavasszal szeretnék hajtásdugványokat készíteni. Lesz belőle az idén virág? Vagy csak ősszel lehet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
lesz rajta virág. (szerintem) te hogyan csinálod?
2010. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hosszú hajtást vágok, max 2-3 levelet hagyok rajta. Legalább egy szemig földbe dugom, letakarom PET.palackkal. Ha meleg van szellőztetem, meg ne főjön és gyakran öntözöm.

De miből gondolod, hogy lesz rajta termés?

2010. márc. 19. 08:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Termés... Akarom mondani virág.:)
2010. márc. 19. 08:28
 4/6 anonim ***** válasza:

csak abból indulok ki, hogy nálunk a rózsák tavasztól még késő őszig is virágoznak folyamatosan.

ahogy elvirágzik, hozza a másikat. és már volt, hogy én is gyökereztettem rózsát (pont úgy ahogy írtad) és nekem akkor virágzott is úgy emlékszem.

2010. márc. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem mindig kiszárad az az ágacska, amit ledugok a földbe. hiába locsolom a földjét. ez miért van? még sosem sikerült szaporítanom rózsát.
2013. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó! Tegyél rá pet palackot,hogy a párából fel tudja venni a növény a szükséges vízmennyiséget.Hiszen ezeknek az ágaknak nincs gyökerük,azért is kell 1-2 levelet rajtuk hagyni,hogy azáltal is szippantson párát.


Többiek! Tavaszi dugvány volt akinél virágzott már azon évben? Köszi!

2014. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!