Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen viragpalantokat ultethe...

Milyen viragpalantokat ultethetnek a kertembe, hogy egesz nyaron viragozzanak es szep mutatos legyen a kertem?

Figyelt kérdés
Vannak tulipanok, narciszok es hovirag, kora tavaszra, a kert egyik reszeben vannak rozsak, de azon kivul meg lenne hely mas viragoknak is.Valami olyat szeretnek ultetni, ami nem tul magas novesu, szep szines,birja a napsutest, mutatos es nem igenyel tul sok gondozast es egesz nyaron disziti a kertet.(Kardvirag is van, de az csak augusztus-szeptemberben viragzik.)
2010. márc. 19. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Petúnia, árvácska, bár az árvácska nem él olyan sokáig, de a petúnia még szeptemberben is virágzik. Nekem a teraszom van tele ezekkel a virágokkal balkonládákba, a csüngűsmuskátlimag meg felakasztom, hő már alig várom az igazijó időt,hogy mindeztmegvalósítsam.Jó kertészkedést neked is!
2010. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A petúnia tök jó.
2010. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
büdöske? Igénytelen egy virág, de pont ezért szeretem.
2010. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én íriszeket is ültettem (elég néhány darabkát kunyerálnod innen-onnan, 1-2 év alatt kinövik az ágyást), nyár elején csodaszépek a virágok, utána pedig a zöld levelek (van csíkos fajta is) és elvétve 1-1 másodvirágzás díszítenek. Van még csillagfürtöm is (magról veted, de évelő növény), álomszép színkavalkádot nyújt egész nyáron.
2010. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!