Kezdőoldal » Otthon » Kert » Városlakók! Lenne-e igényetek...

Városlakók! Lenne-e igényetek "saját", házi zöldségeskertre? Elképzelés lényege alább.

Figyelt kérdés

TI rendelnétek meg, milyen idényzöldségekből mennyit szeretnétek. Frissen, 24 órán belül postán kapnátok a finomságokat, folyamatosan. Ebben az a jó, hogy vegyszermentes, mindig friss és kb annyiba kerül, mint a bolti. Egy idő után egy virtuális kertben is követni tudnátok, épp hol tart fejlődésében pl a paradicsomotok:)

Mit gondoltok, lenne erre igény?


2010. márc. 22. 09:37
1 2
 1/18 anonim válasza:

Ha annyiba kerül mint a bolti, jó minőség és házhoz is jön akkor szuper!


(Lehet le is nyúlom az öteltet... :D)

2010. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én igényt tartanék rá, de csak ha 100%-osan vegyszermentes! Sajnos ilyeneket nem lehet kapni, csak agyon permetezett növényeket :(
2010. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
naggyon jó ötlet.! a logisztikával lehetnek problémák, mert lehetséges, a szállítás máris megnövelné úgy a költségeket, hogy nem lenne kereslet.
2010. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, hogy házhoz szállítással hogyan kerülne annyiba, mint a bolti, pláne ha bio is, mint ahogy írod...

Én vevő lennék rá, még picit a bolti ár felett is.

2010. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A szállítási logisztikán van a hangsúly:) Újabb kérdés: MILYEN zöldségeket választanátok?

Köszönöm szépen az eddigi és az ez utáni válaszokat:)

2010. márc. 22. 10:16
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj a mai világgal, hogy nagyon elkényelmesíti az embert. Nem kell megszervezni, mikor találkozunk és hol, mert ott a mobil, megbeszéljük. Nem kell kigondolni, mit és hol vásároljak, mert ott a teszkósan, elugrok és megveszem bármikor, olcsón, 0-24-ig. Szóval tartok tőle, hogy a mai városi ember nem fogja tudni előre összeírni, hogy neki holnapután, vagy két hónap múlva mennyi paradicsom és retek kell. De értelmes ötlet, díjazom! Ééééés igazából mindenre van kereslet! Talán érdemes lenne a gazdagabb sznob réteget megcélozni, és 3xos áron árulni ugyanazt!
2010. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki, amit szeret :-)

Mi: paprika, paradicsom, retek, spenót. Ezek a legmenőbbek.

Aki főz, ott ez gondolom bővül: répa, fehérrépa, hagyma, stb.

És mi nemigen eszünk hüvelyest (nem bírja a gyomrunk, epe), de ahol nincs ilyen gond, ott jönnek azok is: borsó, bab, zöldbab.

Ezek lennének nálunk főleg.

2010. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a 2. ami sajnos hátrány, ezekben a lakásokban általában nincs kamra. tehát kis mennyiséget vásárolnak egyszere, mert megromlik, elfonnyad, nincs hely a tárolásra.
2010. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

:) Kis mennyiségben utánvéttel rendelhető minden. De valószínűleg ez sem több, mint az üzemanyagod egy pénteki dugóban.

Nagyobb mennyiségben rendelve nincs szállítási költség.

Nem, egyáltalán nem szeretnénk háromszoros áron adni a zöldségeket, így is tele van a piac "egészséget a gazdagoknak" termékekkel.

2010. márc. 22. 12:06
 10/18 anonim ***** válasza:

Engem ezek érdekelnének: saláta, uborka, paradicsom, paprika, zellerzöldje.

Ha beindul az üzlet légyszi írd meg itt, mert én mindenképp rendelnék!

2010. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!