Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kell ahoz engedély ha egy kis...

Kell ahoz engedély ha egy kis faházat akarok építeni a kertembe?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2010. márc. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Közben a neten találtam hogy 2008-tól:

" Nem kell építési engedélyt kérni, és be sem kell jelenteni az építési hatóságnak - többek közt - a következőket: kerítés, a talapzatával együtt 3 méternél alacsonyabb szobor, klíma szerelvényei, 100 négyzetméternél kisebb fóliasátor, közműpótló (például házi szennyvíztisztító), kerti tűzrakó, 20 négyzetméternél kisebb alapterületű lábon álló kerti tető." De itt nem írja azt hogy kerti faházra érvényes e.És ezek szerint ha vennék az OBI-ban egy faházat arra is kell engedély?Asszem elmegyek az OBI-ba és megkérdezem.

2010. márc. 23. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:
2009 október 1-től nem kell rá, ha folyamatos lakhatásra nem alkalmas.
2010. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Ebben reménykedtem hogy nem kell engedély.
2010. márc. 23. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Régen kellett épitésszel rendes rajz,mert alatta beton van.3 éve vettem a kertet és a tulaj minden iratot átadott ,ami a kerttel kapcsolatos.Az épitési osztályon adnak felvilágositást,hogy mi kell.
2010. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. márc. 30. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!