Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fajta kaktusz lehet?

Milyen fajta kaktusz lehet?

Figyelt kérdés
ma kaptam de nem tudom a nevét , így azt sem hogy , hogy gondozzam . két részből áll. ami a cserépből kiindul az úgy néz ki mint egy vastag rózsaszár ez kb 15 centi és a tetején ebből jön ki egy másik kaktusz féle . ez a másik kaktusz úgy jön ki abból a szárból , hogy az a szár be van hasítva és onnan jön ki a másik érdekes kinézetű kaktusz ilyen burjángzó valami . remélem tud valaki segíteni , sajnos képet nem tudok most feltölteni .
2016. jan. 8. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Így néz ki?

2016. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem nem ez az . de beírtam oda h oltott kaktusz és az első sor második képe , na ő az . csak a nevét gondozását sajnos nem írja . ennek a nevét nem tudod esetleg ? [link]
2016. jan. 8. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Sövénykutyatej
2016. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Euphorbia lactea cristata, vagyis nem kaktusz.

Az alany mag talán Selenicereus. Nem teljesen azonosak az igényeik.

Nyáron nagyon világos helyen, de nem tűző napon, viszonylag vízigényes, de hetente elég öntözni.

Télen 5-15 fokon, világos helyen. 5 fokban teljesen szárazon, 15 fokban némi nedvesítéssel.

2016. jan. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!