Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miniterráriumba milyen növényt...

Miniterráriumba milyen növényt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Pici terráriumot szeretnék csinálni,pl. kiégett körtéből. Ebbe szeretnék valami növénykét rakni,ami élni is tud benne, és nem döglik meg pár nap után.

#növény #lámpa #terrárium #villanykörte #körte #miniterrárium #terráriumi növény #strapabíró növény #kicsi növény
2016. jan. 28. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
alga
2016. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Félreérthető a kérdés, mert ha jól gondolom, nem akarsz bele semmilyen állatot rakni. Terrárium az, amiben valamilyen szárazföldi állat lakik.

Amiben csak növény van, az florárium.

Így rá is kereshetsz a gugliban, ott vannak ötletek.

Általánosságban nem lehet ajánlani szerintem, mert nem tudjuk, milyen körülmények között akarod tartani, lesz-e fedele, ablaktól milyen távolságban, rá fog-e sütni a nap.

2016. jan. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezeket azért nem írtam hozzá,mert minden a növénytől függ. EZek szerint florárium,igen. De még nem döntöttem el róla semmit, ez a növényen múlik
2016. jan. 30. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!