Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy tudom eltávolítani az...

Hogy tudom eltávolítani az olajfoltot a térkőből?

Figyelt kérdés
A hátsó udvar le van térkövezve, és éppen benzint kevertem a simsonba majd a motorolajat leraktam a kőre persze én hülye nem csavartam rá egyből a kupakot majd jött a kutya és a felborította. Gyorsan kapkodtam a rongyokért És próbáltam felitatni majd magasnyomásúval elkezdtem tisztítani de sajnos nem jött ki. Hogyan tudnám eltüntetni a foltokat ?

#benzin #folt #olaj #térkő #olajfolt.eltávolítás
2016. márc. 2. 17:00
1 2
 1/16 vatafak ***** válasza:
sztem sehogy, mert beivódik mint a sz@rt. max az érintett követ tudod kicserélni
2016. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Egyszer voltam egy helyen ahol fel kellett szedni emiatt és cserélni mert sehogy sem tudták eltűntetni róla. Szerintem beleivódik és nem hozza ki semmi
2016. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
az interneten van ilyen kimondott erre a célra lévő tisztító szer ez se érhet semmit sem ?
2016. márc. 2. 17:25
 4/16 anonim ***** válasza:
Én már mindenféle szerekkel próbáltam, de a kőcsere lett a megoldás.Kicsit halványodott, de csak kicsit.
2016. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsó te milyen módszereket csináltál ?
2016. márc. 2. 17:57
 6/16 gomzoli ***** válasza:
54%
Miért kéne kicserélni, ha meg is lehet fordítani?
2016. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne rongyot használj, hanem homokot vagy hamut. Rajta kell hagyni egy darabig és egy részét felszívja. Lehet kezelni brigéciollal is, de sose lesz olyan, mint régen.

Pár követ percek alatt ki lehet cserélni.

2016. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
No és még valami: ne barkácsolj, hanem mondd el apádnak őszintén, hogy mi történt.
2016. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Esetleg ultraderm segíthet valamit még rajta ? Természetesen el fogom mondani.
2016. márc. 2. 18:57
 10/16 anonim ***** válasza:
próbáld a hideg zsíroldót én azzal tisztítottam a járdát és elég jól eltüntetett mindenféle foltot
2016. márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!