Kezdőoldal » Otthon » Kert » Új csomagolássérült Bosch...

Gabesz5555 kérdése:

Új csomagolássérült Bosch 30ccm fűkasza Angliából féláron? Qualcast egy angol márka, . -2 ütemű motor ár: 25 000 ft bolti ára 58.500ft

Figyelt kérdés
Szerintetek jó gép lehet? Hány ló erős lehet? szerintetek meg vegyem? 3 udvart meg 2 árok partot kellene vele vágnom

2016. ápr. 1. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Vajon mért nem adják el az angoloknak féláron, ha ott ez egy ismert márka. Ennyire az angolok se hülyék, hogy féláron ne kelljen... Inkább idehozzák ahol nem ismert... ráadásul Bosch benzines fűkaszát nem is láttam még egy boltban sem, lehet hogy van, de akkor jól titkolják, ránéztem az árukeresőn, híre hamva sincs.


Szerintem kínai, de ez csak tipp. Meg nem biztos, hogy baj, de amikor egy husqvarna fűkasza 130, akkor 25 -ért csodát várni nem lehet.

2016. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 LE körül, ez egész biztos. Az életedet is megunod, mire végzel 3 udvarral egy ilyen gyenge kis géppel.

Lehet, hogy nem rossz minőség, de 1 LE csak szegélynyírónak jó, vagy ha az árok túl meredek a tologatós fűnyírónak.

Ha ilyen olcsót akarsz, akkor 26 körül adnak a piacon Demon nevűt. Bármelyik nagy cég 1 LE-s gépénél jobb, én már vagy 8 éve használok ilyeneket.

Nem fog örökké tartani, az ugye nyilvánvaló, de van benne erő, és pár évig jól fog dolgozni, meg negyedannyi idődbe sem kerül a nyírás, mint ilyen kis vacakkal.

Ha nagyok az udvarok, akkor meg szánj rá egyszer 150-180 E-t.

2016. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kábé 1,5LE alatt becsületesebb dolog lenne szegélynyíróról beszélni és D markolattal adni, hogy tényleg az is legyen.
2016. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zsolo76 válasza:

A cég ma a Bosch tulajdonában van, de gazdag történelme miatt megtartotta a Qualcast márkanevet.


Azonban nem minden Qualcast terméket gyárt a Bosch. A Qualcast 8 éves megállapodást írt alá az Argos és a Homebase céggel, hogy bérbe adhassák a nevüket, lehetővé téve a két üzlet számára, hogy saját márkás termékeiken használja a Qualcast nevet.


Ezért azt javasolnánk, hogy csak a Bosch által gyártott Qualcast fűnyírót ajánljuk fel, ellenkező esetben ténylegesen fizetünk prémiumot, de saját márkájú terméket kapunk, amelyet nem a Bosch magas színvonalú műszaki folyamata során gyártottak.



Ezt találtam,nagy nehezen a neten róla,(google fordítós)mert engem is érdekelt mi az amit tulajdonképpen árulnak ilyen olcsón.A szegélyvágót-fűkaszát a homebase kínálatában találtam meg: [link]

Ezeknek a gépeknek sok köze nincs a bosch-hoz,illetve nem tartom valószínűleg,hogy ennyire olcsón be tudják hozni,főleg,hogy az itthoni(főleg az ukrán határhoz közeli...) eladók még rárakják a saját hasznukat is...A doboz ,a matricázás is erősen kínai terméket sugall,bár ránézésre kicsit jobb minőségűnek tűnik,a láncfűrészen is oregon lap van például,azért óvatosságra intenélek a megvásárlásától.Gondolom garanciát nem adnak hozzá,ill alkatrész ellátottsága sem lehet túl jó.

2018. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!