Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tudsz ilyen bokrot ajánlani?...

Tudsz ilyen bokrot ajánlani? Utcára, kerítés elé szeretnék olyat, aminek színes levele, vagy élénk színű virága van, nem tüskés, talajra igénytelen. Nem kúszó, nem talajtakaró.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Elsőre a magnólia jutott szembe teljesen szép ilyenkor a virága kisebb bokorrá nő meg, talajra igénytelen növény kell, de mindegyik növény van amit szeret, pl. a cserszömörce bokorrá növő növény vörös levelei nagyon szépek, de a selyem akác is mutatós mikor virágzik kisebb fává tud nőni,meg a japán akác is mutatós növény. húsos somot sokan nem veszik észre, de szép a virága és nyáron tudnál termést csipegetni, kisebb bokorrá nő. Ha örökzöldet szeretnél tuja, vagy borokat is ajánlom. Narancs eper, vagy oszázsnarancs is különleges, elég nagyra megtud nőni de nyirható fa, akár sövénnyé is, ami különleges a termése, de vigyázni kell ha fává nő kocsival nem érdemes alá állni, mert 30 deka is lehet a termése... páfrány fenyőt is sokfelé ültetik annak a levelei szépek, talajra igénytelen. tulipánfa is egy különleges szépvirágú növény, tamariska kis apró rózsaszin virágai nekem nagyon tetszenek, tök igénytelen kb. mindenre.

Sok növényt felsoroltam nézegesd meg interneten őket, mi tetszik, ami neked megfelelne szerintem az a magnólia, illetve a Rododendron fajok, szines kis cserjék :)

2016. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mályvacserje Óriás hibiszkusz. Ismered?
2016. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, de utánajárok mindnek!

Nagyon köszönöm!

Aki meg lepontoz, az menjen, ahova gondolom...

2016. ápr. 5. 18:18
 4/4 anonim válasza:
Aranyeső
2016. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!