Kezdőoldal » Otthon » Kert » 3eve egy helyen van az eperker...

3eve egy helyen van az eperkertecském, mikor ultessem/telepítsem?

Figyelt kérdés
Ősszel? Nyar eleje? Vège? En ugy velem ősszel, de mindenhol mast irnak, hatha jon erre tapasztalt emberke.:) ja es ha ajanlana valaki atka ellen valamit ami nem draga, meg tapoldatot es tragyat? Mennyit melyikbol??? Hogyan tragyazzam? Csak ugy rakjam le? 2×3meteres "kiskert" majusban koltozunk haza. Majus 5tol lenne idom ezekre. Mit ajanlatok mit tegyek ha hazamegyek? Ha jovore telepitem at iden mit tehetek h. Egeszsegesek maradjanak, s jovore is finomat teremjenek? Indakat tenyleg erdemes osszel levagni?

2016. ápr. 5. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Augusztus végén ültesd át. Vegyél Wuxal lombtrágyát azzal nem tudod kiégetni.
2016. ápr. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kiègetni? Azmi?

Koszonom

2016. ápr. 6. 10:00
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

már kaptál választ ezekre a kérdéseidre, tegnap ugyanezt írtad ki.

mit vársz, ma más infót kapsz?

2016. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szia igen tenyleg hasonlit a kerdes.:O

De nem en vagyok. :) amugy koszi h linkelted talaltam par valaszt. Ennyiben jol jott! Amugy ha ennyire hasonlitgatod. Irhatnam minden magat terhesnek gondolo kamasznak h o a masik tiz is.:) minden esetre koszi. En sajnos kesobb koltozom haza mint az az illeto! Udv.:)

2016. ápr. 6. 14:15
 5/10 A kérdező kommentje:
Masik valaszolonak nagyon koszonom a hasznos infokat. Jol jonnek! Utolsonak..Egy kerdest egyszer irok ki! De viszont jo megfigyelo vagy.:)
2016. ápr. 6. 14:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Nah most jelentve lesz a hozzaszolasod.. tudod azt adom amit kapok. Persze h megkoszonom ha segitenek. De sztem ertheto vtam h nem en vagyok a masik.:) edesanyam nemtudom miert szidod.... .. egy szval nem mondtam h TE vagy a bunko. :)
2016. ápr. 6. 15:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Ostoba meg te vagy ha mas edesanyjat szidalmazod! Amugymeg teis leirtad a velemenyed es en reagaltam. Ha nem tetszik egyalatalan minek irtal. Lattad h megkoszonom a segitseged akkor minek kell veszekedest szitani??? Ez az oldal csak errol szol.. meg ertelmes temakban is... gratulalok!!!! Na mehetsz. Helo!!!!
2016. ápr. 6. 15:06
 8/10 anonim ***** válasza:
majd ha én úgy döntök. a veszekedést pedig nem én szítottam.
2016. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kiégetni azt jelenti hogy ha túl sok mûtrágyát v.túl erõs trágyát szórsz rá és ki sül e miatt a növény
2016. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Okés!
2016. ápr. 7. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!