Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nagy hiba!? Segítenének?

Nagy hiba!? Segítenének?

Figyelt kérdés
Sajnos reggel elfelejtettem berakni tető alá a tegnap ültetett virágom. Nem hagymás, de nem magos hanem ilyen gyömbér alakú valami. Egy vödörbe ültettem és megázott most értem haza. Lesz valami baja tőle? (az egészhez semmit sem értek.) A másik meg hogy nem tudtam mindent elültetni a citromfű meg két virágmag is kinnt maradt. Jól tocsognak. Kiraktam a szárítóra. Azokkal mi legyen?Jók még vagy vegyek újat? Amúgy tényleg sík h.lye vagyok az egészhez.
2016. ápr. 8. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Az esővíz mindennek csak jót tett .
2016. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
5-6 órán át zuhogott rá az eső. Ez tuti jó?
2016. ápr. 8. 16:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajuk nem lesz. A lényeg, hogy a vödör alja lyukas legyen, hogy a felesleges víz ki tudjon folyni.
2016. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem az.:(
2016. ápr. 8. 16:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Ott hagytad magukra a gumókat hogy megfulladjanak az esőben?
2016. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha megdöntöm a vödröt és nem jön belőle víz akkor nincs benne nagyon sok ugye?
2016. ápr. 8. 16:59
 7/9 anonim ***** válasza:

De, lehet benne nagyon sok. Nekem haltak már ki növények amiatt, hogy 1-2 hetente meglocsoltam őket, nem is sok vízzel... De a te növényeidet nem ismerem, mindenesetre átültetném őket, ha át van ázva a földjük, s ezúttal egy lyukas cserépbe.

A magok megáztak, az gond, csak ültesd el őket. Ültetéskor úgyis meglocsolja az ember, azzal nincs gond, nem veszi őket körbe tocsogó föld, lefolyás nélkül...


Szobanövényben se vagyok penge, de a többi nem szokott kihalni nálam (a szobanövények se mindig, főleg mióta tudom, hogy nagyon ritkán és finoman kell locsolni az átlagos szobanövényeket, ha nem száraz a levegő, különben kirohadnak).

2016. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha esetleg valós a kérdés, akkor a vödör aljára fúrj lyukakat.
2016. ápr. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen valós, tudom hülye voltam, de a főnököm már így is minden reggel figyeli hogy mikor kések, és azt mondta: "sokan pályáznak a helyedre ". Fúrók rá lyukat, vagy átültetem. Köszönöm a segítséget!
2016. ápr. 9. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!