Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen márkájú benzines...

07gabor kérdése:

Milyen márkájú benzines fűkaszát ajánlanátok 25-30. 000 Ft körül?

Figyelt kérdés
Kis területen, kb 150 m2-en, évente 6-7 alkalommal lenne használva. Ekkora területre nem akarok drágán Stihlt és társait venni. A lényeg, hogy működjön jó pár évet, ne kelljen néhány használat után visszavinni. Tudom, hogy ennyiért csak kínaiak jöhetnek szóba, és hogy alapjába véve azok mind vacakok, de mégis, akinek van jó tapasztalata ilyen márkával, az érdekelne.

2016. ápr. 14. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Piacon a Demon tavaly 26 körül volt.

Nem mondom, hogy örökös darab, de ennyiért szerintem ez a legjobb, ami van.

2016. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mtd-t ne vegyél
2016. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Demon, szerintem is. full felszerelt, olcsó kategóriában a legjobb. 30ért simán megkapod, a jófogáson hamar megtalálod.
2016. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nézegettem ezt a Demont, viszont jófogáson nem nagyon adnak hozzá garit, csak egy hírdető fél évet. Több helyen is lehet venni nem sokkal drágábban AL-KO BC 225-t, 2 éves garival. Erről mi a véleményetek?
2016. ápr. 16. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez csak 1 LE, macskafing.

Én mondjuk 42-től találtam, 42-ért meg már Fuxtec is van, garanciával.

Amúgy ha garanciával írod a gugliba, találsz úgy is Demont, 35 körül.

De ilyen használat mellett azért nem valószínű, hogy 1 éven belül tönkremenjen valami drága alkatrésze, vagyis nem biztos, hogy érdemes költeni a garanciaidőre.

2016. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!