Kezdőoldal » Otthon » Kert » Goji berry novenyt hogyan...

Goji berry novenyt hogyan kell gondozni?

Figyelt kérdés
Auchanba vettem ,fas volt mindegyik, szoval barna nem zoldvagy zoldes,levelei es rugyeket sem lattam rajta, mikor fogok rajta valtozast latni kb?

2016. ápr. 17. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ki van száradva?

A szabadföldben lévő gojik már rég levelesek, az ilyen multikban pedig üvegházban meghajtatott növényeket szoktak árulni.

De amúgy nincs semmi különös igénye, kiülteted a kertbe, aztán ha él, akkor kihajt egy hét alatt.

2016. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sabo Robert válasza:

Goji berry nagyon igénytelen növény. Meghálálja a vizet,tavasszal metszeni kell. Visszavágni 60 cm a talajtól, 3-4 hatást hagyni , a többit eltávolitani.

Szereti a napos helyet.

Goji bogyonál a Licium Barbarum a legjobb növény. (több fajtája van)

Nekem már 3 éve van.

Invitro modszerrel lett szaporitva( klonozás) Az első évben 1.5 kg termett,második 3 kg harmadik év 5 kg.

Frissen fogyaszthatod napi 30-35 g. Ez kb 50 darab.

2016. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ertem, ez nem tudom milyen fajta. Hol lehetne ilyet beszerezni? A hipermarketek nem ismerik auchanon kivul:P
2016. jún. 5. 14:19
 4/5 Sabo Robert válasza:
Nézd meg a kertészetekben. A you tube n láthatod hogyan néz ki a növény. Ird be Goji berry Jb1 .
2016. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sabo Robert válasza:

[link]


Macedon nyelven van , de a lényeg látszik.

2016. jún. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!