Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ismeri valaki az ALCO Multi-mi...

Gyurma52 kérdése:

Ismeri valaki az ALCO Multi-mix Universal 2-Stroke Engine Oil-t? Vajon fél, vagy teljesen szintetikus? A címkéjéből, illetve az ismertetőjéből nem tudtam kideríteni! Egyébként fűkaszához is ajánlják!

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Az AL-CO céghez nemigen van köze.


Nekem volt ilyen vagy három éve, és egyszerűen nem ment vele a kis benzines szivattyúm. A boltban nem akarták elhinni, az ottani szerelőt ismertem, nekiadtam ingyen az egész litert.


Megcsináltam az előírt 33-as keveréket. Beleöntöttem a szivattyúba, első rántásra beindult a régi benzin maradékával, aztán amint beleért ez a vacak, leállt, és nem volt hajlandó elindulni. Nem tudtam, mi a baja, aztán itthon csináltam még pár deci keveréket a régi flakon alján lévő maradékból, pár rántás után beleért a motorba, onnantól megint szépen ment.

Jó benzin ki, ALKO bele, megint leállt.

Ezt az ide-oda próbát megcsináltam vagy 5x, érdeklődőknek is, és mindig üzembiztosan működött, ezzel a trágyalével egyszerűen nem volt hajlandó menni. El nem tudom képzelni, miért, mert elég vacak olajokkal is szoktak azért működni a gépek.

2016. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztatást, ezek után nem igazán merném beleönteni a vadonatúj fűkaszámba....
2016. ápr. 23. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!