Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha 2 hete ültettem el a...

Ha 2 hete ültettem el a virágmagokat akkor mikor fognak előbújni a virágok? Büdöske, őszirózsa és porcsinrózsa.

Figyelt kérdés

És még az is érdekelne, hogy az ősszel ledugott tulipánoknak meg nárciszoknak már látszani kellene?

És ha valakinek van esetleg mályvacserje meg mocsári hibiszkusz, azok már életre keltek? Mert az enyéim nem mozdulnak. Minden tavaly ősszel lett elültetve.


2010. ápr. 7. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

a virágmagokat nem tudom. spricceld őket sűrűn, kicsit mindig legyen nedves a föld. büdöske elég igénytelen, az biztos ki fog nőni.

a tulipán és nárciszhagymáknak nem hogy elő kellett volna már bújniuk, de nálam a nárciszok már virágoznak, a tulipánokon pedig már bimbók vannak.

mocsári hibiszkuszom van, az tényleg később hajt ki. már nem emlékszem, hogy mikor, de tavaly én is azt hittem kifagyott, mert már minden csupa virág volt, amikor a hibiszkusnak még se híre se hamva volt. aztán egyszer csak kibújt. szóval türelem.

2010. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Érdekes...mi történhetett a tulipánokkal?? Pedig elég sokat elültettem és nem csak tulipán meg nárcisz volt volt hanem olyan kis kék is, annak nem tudom mi a neve. Meg is néztem, hogy milyen mélyre ültessem. Vagy lehet, hogy jövőre lesz belőle valami? Vagy kifagytak? Vagy megette őket a vakondunk. :/

2010. ápr. 7. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ősszel ültettem a nárciszokat, tulipánokat és már kikeltek. A nárciszok virágoznak is már. Valami gond lehet Nálad. Egyetlen egy sem kelt ki??
2010. ápr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy sem. Mondjuk nem friss hagymák voltak. Lehet, hogy már nem voltak jók.
2010. ápr. 10. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!