Kezdőoldal » Otthon » Kert » 2hetkár területre mit érdemes...

2hetkár területre mit érdemes ültetni?

Figyelt kérdés

Bodzára gondoltam árfolyam elég jó és kevesebb munka van vele mint pl a szőlővel.

Tudom, hogy 2hektár nem egy nagy terület, de mit javasolnátok?



2016. ápr. 24. 18:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg homoktövis, csipkebogyó?
2016. ápr. 24. 18:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár nem nagyon értek az ilyesmihez, de szerintem ez attól is függ, hogy milyen a talaj minősége, mennyi a napsütéses órák száma, mennyire víz és munka igényes az egész.


Jóval kisebb területen és is próbálkoztam több dologgal, és volt ami hamar a trágyadombon végezte, és volt olyan is ami csodásan nőtt, és nagyon bő termést hozott.


Én ha hosszú távon gondolkodnék, akkor lehet, hogy inkább fákat ültetnék. Ha a bevétel is fontos akkor valami drágábbat. Pl. diót.

2016. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ez egy jó ötlet de még csak 20éves vagyok és először inkább valami hamarabb profitáló dologba kezdenék bele:) a föld minősége nem a legjobb a napsütés sok.
2016. ápr. 24. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Csipkét ne, soha nem fogod tudni kiírtani. A homoktövis meggondolandó, talán annak érdemes utánanézni. De hosszú távon gyümölcsfa éri meg. A kajszi elég rizikós, élőmunkaerő igényes, de jól eladható.
2016. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!