Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fel lehet még támasztani a...

Fel lehet még támasztani a hortenziámat?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben kaptam hortenziát cserépben. Azt olvastam, ha elvirágzik, le kell róla szedni a száraz virágot, és ha nem földön, fagyközelben tartom, áttelel.

Így tettem, leszedtem a virágait, fagymentes helyre tettem. Novemberben mikor meleg volt, még új hatást hozott, de aztán ahogy jött a hideg, annak annyi lett. Idén ahogy jött a jóidő, naposabb helyre tettem, de semmi életjelet nem mutat a mai napig... Két kopasz "faág" áll ki a fölből. Methető még valahogy, vagy valószínűleg halott a növény?



2016. máj. 20. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Kampec. Hol tartottad, milyen körülmények között?
2016. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vérmágiával persze.
2016. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Kelj fel és járj..." ez volt akinek már bejött, kb kétezer éve. Ámbár növény esetében...


Amúgy pedig már hajtania kellene. Metszőollóval csípjed meg a szárát, és látni fogod rajta, hogy elhalt, vagy élő. Ha élőnek tűnik, akkor még várjál vele, mielőtt kidobnád.

2016. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Két fapálcikával.
2016. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!