Kezdőoldal » Otthon » Kert » Jó márkának számít a MARUYAMA...

Jó márkának számít a MARUYAMA kis mezőgazdasági gépek terén?

Figyelt kérdés

Pl: fűkasza, fűrész,permetező stb..


Valakinek estleg van ilyen gépe ?


2016. máj. 23. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak jókat hallottam róla.
2016. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az utóbbi 10 évben egyről sem hallottam, hogy vett volna valaki ilyent, de 20-30 éve csúcskategóriának számított.
2016. máj. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Husqvarna 143r2 153r maruyama motorral szerelt japánban gyártott gépek. 8 éve ütöm a 143-ast maszekban,és semmi baja. Nagyon jó gép.
2017. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Közel 10 éve használok egy BC2300 HRS fűkaszát. Kap rendesen, de eddig hiba nélül. Amikor vettem azt mondták ne ijedjek meg, csak 3. rántásra indul, de ez konstrukciósan ilyen, viszont 10 év múlva ugyanígy fog. Több hónapos állás után is gyönyörűen indul. Jó kis gép. Simán megvenném újra, főleg hogy árban kedvezőbb mint a Stihl meg a Husqvarna. Minőségben az a szint mint az előbbiek.


Van Husqvarna gépem is, azt is szeretem, de azzal a 10 év alatt azért voltak már kisebb problémák.


A nagyobb fűkaszáit 4320, 5220 használják önkormányzatok, autópálya karbantartók, erdészetek, tudok több olyanról aki motocross pályákat tart karban velük.


Egy szó mint száz, nagyon jó gépek!

2023. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!