Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen a vadkender?

Milyen a vadkender?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mi mindent tudtok a vadkenderről. (kizárólag a THC mentes fajtájáról akarok kérdezni.)

Mikor alakul át maggá a virágzat?

Mikor kell elültetni? (Ha valakinek tetszik mondjuk.)

Hogyan kell elültetni?

Hogyan kell gondozni?


Mielőtt olyan válaszok érkeznek hogy drogot akarok termeszteni, írtam már hogy nem a marihuánára gondolok,

hanem arra amiben nincs hatóanyag és nem számít drognak.



2016. jún. 8. 21:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Tedd el a magját száraz, hűvös helyre. 1-2 napig a fagyasztóba is teheted, az segíti majd a kelést. Tavasszal pedig, amikor a talaj már kezd felmelegedni, vesd el.
2016. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
És a növényen hol helyezkedik el a mag? Úgy hallottam hogy nyár végén a buga helyén, de nem tudom .
2016. jún. 11. 11:11
 13/25 anonim ***** válasza:
A csúcsán.
2016. jún. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Akkor majd megpróbálom hamarosan palántával, de ha nem jön össze akkor szedek magot
2016. jún. 12. 14:22
 15/25 anonim ***** válasza:
2016. jún. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Így fog kinézni? Azt hittem csak a csúcsán van.
2016. jún. 15. 13:51
 17/25 A kérdező kommentje:
És akkor bárhonnan lehet róla szedni?
2016. jún. 15. 13:51
 18/25 anonim ***** válasza:

Ez a csúcsa, amúgy...

De oldalhajtásai is vannak, ha van helye terjeszkedni.

2016. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

"Miért szeretnél vadkendert, pláne thc nélkülit?

Minek?


(csak kiváncsi vagsok)"


Mégsem teheti fel úgy a kérdest hogy,hogyan tudnák otthon füvet termeszetni, meg mikor kell "szüretelni"

Ki a jó büdös franc akar otthon thc nélküli vadkendert termeszteni, ennyierővel tyukhúrt, vagy kákicsot is lehetne,


Te kis naíív ...

2016. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
:DD Tudod, nem mindenki fűmániás, nekem pl. tetszik a növény, és mivel olyan fajtát amiben van THC nem lehet termeszteni, ezért beérem ezzel. Nem mindenki akar drogot akinek tetszik a vadkender..
2016. jún. 25. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!