Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nagy az 500m2-es kert?

Nagy az 500m2-es kert?

Figyelt kérdés
Hazat veszunk es amit kineztunk annak 500m2-es a telek teruletes es 160m2-es a haz. Ez jo vagy kicsi?

2016. jún. 26. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd a kertedből megtermelni a zöldséget magatoknak,csak pihenni esetleg medencébe fürdeni,és a barátaitokkal grillezni,abszolút elég.Karban is kell tartani egy keret.Amúgy meg a ház elrendezése a kerten sem mindegy,mert ha pont középen van akkor lehet kevés lesz.
2016. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ... ha egy kis dísz és szórakozós placcot szeretnétek akkor elég.Ha nem kicsi konyhakertet hanem nagyobb veteményest is akarnátok akkor kicsi
2016. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Van meg egy 2000m2-es telkunk
2016. jún. 26. 11:04
 4/12 A kérdező kommentje:
De kapnek egy vizsla kutyat
2016. jún. 26. 11:04
 5/12 anonim ***** válasza:

A kutyának bőven elég. Nem a kertben fog 'szaladgálni", hanem naponta vinned kell sétáltatni, futtatni, foglalkozni vele. Gondolom a vizsla kinti-benti kutya lesz, mert télen nem tartható kinn.

Szerintem tökéletes méreű pihenő kertnek.

A mienk még picit kisebb is, de csak díszfák meg fű, és térkő van benne. Grillező, szalonnasütő, filagória. Ja, és egy német juhász. Ő szinte mindig fekszik, ha nincs velünk, de rengeteget foglalkozunk vele, mindig le van fárasztva.

(Ha a vizsládat nem fárasztod le, felássa a díszkertet.

Mi szándékosan ilyen kis kerteset akartunk, mert idősebbek vagyunk, és nem szeretnénk majd terhet róni a családra, hogy műveljék a kertet. Ezzel nem sok gond van, kb. 2 hetente fűnyírás, meg melegben esténként locsolás. A járdákat kell felseperni még, és ennyi.

2016. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A kutya kennelben lenne csak akk lenne szabadon ha ott vagyok vele
2016. jún. 26. 13:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább kicsinek mondanám. Egy átlag telek 7-800 nm, 100 fölött már nagy, 300 alatt élhetetlen miniatűr, az 500 egy élhető, de kicsi.
2016. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vizslát kennelben? Kérlek, ne tarts kutyát, és lesz egy szép kerted. Ne Kínozd, a vizslának a gazda mellett a helye, nem szabad kennelbe zárni.
2016. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Utsó jól mondja. A kérdésre válaszolva; szerintem kicsi. Az 500 nm még optimális esetben is 20x25 m. Ugyanúgy a szádban lesznek a szomszédok, mintha egy társasházban laknál. Nekem 3500nmvan, de most alkudozom a szomszéd hasonló méretű telkére is. Ha már lúd...
2016. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsi. 160 nm ház rajta, plusz járda, kennel, bejársz kocsival az urvarba és jóformán meg is telt. Éppen éppen az élhető kategória, de nagyon kicsi.
2016. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!