Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen kis fényigényű szobanöv...

Milyen kis fényigényű szobanövények vannak? A szobám kissé sötét de szeretnék a polcra tenni valami kis cserepes növényt.

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

de pl google : [link]

2016. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a legénypálma elég jól elvolt a tetőtérben, ahol a déli ablakokat kegyetlenül besötétítem s nincs sok fény. A napon érezte magát rosszul ősszel, pedig ott se érte egész nap. Ráadásul elég volt 2-3 hetente locsolni, annyi időnként jutott eszembe szegény. Ha egy növény mellettem évek után sem hal ki, az már elég igénytelen :D Most az alsó szinten van, az ablak alatt, szinte sosem kap direkt napot és hozza az újabb leveleket. Szórt fény azért éri, anélkül nyilván nem működne, hisz nem tudna fotoszintetizálni. De tényleg nem kell neki sok, úgy látszik.
2016. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!