Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy fordulhatott elő, hogy a...

Hogy fordulhatott elő, hogy a nagy áruházban vásárolt tucat orchideám akkor ment tönkre, amikor kapott kifejezetten orchideáknak való tápoldatot (úgy, hogy követtem az útmutatót)?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

PL. a növény földje száraz volt és akkor tápoldatoztad. Tápoldatot sosem szabad száraz földre adni, mindig nedvesnek kell elötte lennie.


Emellett igen sok "orchideáknak való" tápoldat nem az, fele-egyharmada adagolasnál töményebben nem jó használni.

2016. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na, majd később teszek még egy próbát. Az adagolás jó volt, és szerintem száraz sem volt, de most feladtam velük egyelőre. Amiket én neveltem növényeket magról vagy tőről, azok tartósak, amiket veszek, azokkal eddig nem jártam sikerrel hosszú távon.
2016. júl. 2. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!