Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit gondoltok Megyeri Szabolcs...

Mit gondoltok Megyeri Szabolcs Kertészetéről? Megéri innen rendelni növényeket?

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 23:20
1 2
 1/20 anonim válasza:
Könnyen rendelhető a weboldalról, szép növényei vannak. A kiszállítás saját sofőrrel megy, úgyhogy vigyáznak is rá. Nehéz volt őket elérni, de ez biztos a szezon miatt volt, de visszahívtak.
2016. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Szerintem megéri! Én rendeltem áfonya bokrot, és úgy szállították ki, hogy volt rajta gyümölcs!!!! :)) Azért ez szerintem sokat elmond a cég hozzáállásáról (nem eszik le a gyümit :))) és a kiszállításról (nem esett baja a növénynek). Hajrá!
2016. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Paranoir79 válasza:
Korrekt cég, az én rendelésem rendben volt, ami külön jó, hogy nem postával, futárcéggel szállítanak, hanem saját autóval, így egyben marad a növény!
2016. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket !
2016. júl. 5. 13:02
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Én nem ajánlom senkinek! Most rendeltem tőlük május végén. Katasztrófa. A megrendelést nem igazolták vissza , a telefont nem vették fel, hetekig hívogattam őket. Ahogy a facebookoldalán láttam nem voltam vele egyedül. Érdekes módon azonnal visszahívtak, ami t ott panaszkodtam a katasztrófális ügyfélkezelésre . Végül nagy kegyesen kaptam valamit, de nem át amit rendeltem. Kiszállítás előtt egy nappal igazolták vissza a megrendelést, volt amit szó nélkül kivettek,nem kérdezték, hogy választok-e mást, volt aminek az árát megemelték, és nem annyiért számlázták amennyiért megrendeltem. Volt olyan bokor aminek le volt törve az ága, és sok viráon látszott, hogy fagyási sérülései vannak .

Soha többet nem veszek semmit,nem is ajánlom senkinek! Nem véletlenül nem lehet már a facebookoldalán hozzászólást írni! Letiltotta a sok panasz miatt. Kiváló marketing, de rémes kiszolgálás,kifogásolható termékek, drágán!

2016. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem ajánlom senkinek.

Rossz minőségű, beazonosíthatatlan, összetört, senyvedt növényt hoztak rendkivül hosszú csend után a rendelést követöen és mint hetek múlva, virágzáskor kiderült a több ezer (extra drága) növény helyett egy szimpla (filléres) fajtát kaptam.

Hiába irtam szabályszerüen 2-szer is reklamációt, válaszra sem méltettak. (jog szerint 30 napjuk van a reklamáció rendezésére)

Több kertészettől rendeltem az év során és kiváló növényeket, kiváló szinvonalon kaptam.


Átverés az egész.

2018. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
75%
Nem ajánlom, mert a terméket 2 hónapja nem szállítják ki. És ráadásul erről nem is kommunikálnak semmit, és én sem tudom elérni őket - emailekre nem válaszolnak, ügyfélszolgálati telefont az esetek 90%-ban nem veszik fel. 2x sikerült az ügyfélszolgálattal beszélni, akkor megígérték, hogy utánanéznek a rendelésemnek, de sajnos ez csak ígéret volt.
2018. nov. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
77%
Megyeri Szabolcs kertészetét nem ajánlom. Szerintem nincs is saját kertészete, bár azzal hitegeti az embereket, de csak idegen tollakkal ékeskedik, más hazai kertészetek termékeit árulhatja a webshopjában felárral. Több mint két hónapot vártam a növényekre. Egy ritkább fát szerettem volna, amit nála találtam meg először. Persze egy két dolog még becsúszott a kosárban ezen kívül, de alapvetően a fa volt a lényeg. Aztán szállítás előtt jelezték csak, hogy nincs is nekik ilyen fájuk, helyette küldenének mást. Köszi nem, ezért felesleges volt ennyit váratni. Egy másik növénnyel kapcsolatban pedig azt mondta az ügyfélszolgálatos hölgy, hogy olyat nem tudtak szerezni! Aha, szóval akkor nem is az ő növényei. Jelzem a növény azóta is szerepel a webshopban. A kiszemelt növényről fotót nem kaptam, pedig élni szerettem volna ezen felajánlott opcióval, és a rendelés után további emaileket sem kaptam a rendelésem folyamatáról, annak ellenére, hogy ez volt az ígéret. Jó a marketing, szuggesztív, ugyanakkor nagyképű a pasas, ez hozza neki a vevőket. Szerencsére azóta már megtaláltam az áhított növényt kis utánajárással más kertészetben.
2019. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Nem ajánlom senkinek őket! 9 hétig vártam a megrendelt 4 növényre. Ebből 3 viszonylag különleges növény volt, plusz egy menta, amit bárhol kapni. Ma hívtak, hogy amit legjobban vártam nincs már, a kettő érdekesebb helyett mást küldenének. Egyedül a mentát tudták volna a megrendeltek szerint küldeni! 2 hónapja lefoglaltam a növényeket, és ha már nem szállítják ki rögtön, akkor miért nem rakják félre? Annyira vártam rájuk! Ráadásul mivel közben nyár lett, már máshol is elfogytak a vágyott növények, különben is tavasszal lett volna jó elültetni őket! Óriási csalódás!
2019. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 alakkki válasza:

Az első inkorrekt dolog, hogy csak a megrendelés utáni e-mailben tájékoztatnak az akár két hónapos kiszállítási időről, de ekkor persze még vissza lehet vonni, csakhát addigra már beleéled magad és összeválogatsz mindent órákon át agyalva...


Az igazi gond inkább az, hogy alapvetően túlárazott növényeik vannak, amiktől az ember emiatt hibátlan állapotot, magas árért magas minőséget vár. Nem így van! Többféle növényt rendeltem. A szállítás előtt pár nappal felhívtak, hogy egy vagy talán két cserje (a tételek közül a legkülönlegesebbek, legdrágábbak, és egyben számomra legfontosabbak) nem lesz, hiába adtam le 6-7 héttel korábban a rendelést. A hölgy azt is mondta, hogy érkezik még 1-2 napon belül egy szállítmányuk és abban talán benne lesz az egyik. Ergo nem saját termesztésű növényt árulnak, hanem csak tovább értékesítenek!! Ez nagy csalódás volt a Megyeri videók után! De mint említettem a legrosszabb húzásuk az volt, hogy több növény igen lestrapált, legyengült állapotban érkezett meg! Remélem fel tudom őket erősíteni, ha nem akkor vettem egy kis zöld hulladékot is!

2019. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!