Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tegnap vettem egy Intex...

Tegnap vettem egy Intex 305×76-os felfújható peremű medencét és ma már látom, hogy kis tócsa van alatta egy részen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy rögtön reggel jeleztem az üzletnek ahol vettem,akik azt mondták jelzik a gyártó felé. De még nem telefonáltak vissza és hát már elkezdtem gondolkodni, variálni...


Mintha valahol azt olvastam volna, hogy a kockás belsejű Intex mediket már nem gyártják ez mégis olyan. Ha ez igaz, akkor lehet, hogy épp ezért nem gyártják már ezt a fajtát - akkor meg nem lenne érdemes egy ugyanilyenre becserélni.


Nem tudom mit tegyek? Köszi minden ötletet!



2016. júl. 5. 16:28
 1/7 Trafó1 ***** válasza:
Azt csinálnak amit akarnak, nem tudod bebizonyítani, hogy nem nálad lett likas, szerintem a legegyszerűbb megkeresni a lukat és beragasztani, ezek a medencék úgysem bírnak egy-két évnél többet, én vagy hármat elhasználtam mire nagyok lettek a gyerekeim.
2016. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azzal semmi bajom nem lenne,ha egy idényt bírna ki,de nem 1 napra gondoltam/vettem. Mert ezt már belekalkuláltam, hogy ezek egyidényesek.


"Azt csinálnak amit akarnak, nem tudod bebizonyítani, hogy nem nálad lett likas" - Tudtommal az Intex is és a Bestway is 6 hónap garanciát vállal, nem a felfújható peremre, hanem pont erre a részre, szóval nem hinném, hogy bizonygatni kéne.


Csak tudnám már,hogy mi van....


Köszi,hogy írtál!

2016. júl. 5. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem téged leráztak, legalábbis húzzák az időt...

Bátran hívogasd őket. Nekem is volt hasonló ügyem, próbálták elkenni, hátha megunom a telefonálgatást, emailezgetést, végül fogtam, visszavittem a cuccot (nem volt egyszerű, egy nagyobb háztartási gép). Szó nélkül visszaadták a pénzt.

2016. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm,hogy írtál! Hozzáteszem, hogy egy jóindulatú valakinek tartom az Eladót és egy kis faluról beszélünk, ahol az egyetlen játékbolt az Övék és régóta telefonos kapcsolatban vagyunk, ha az évek alatt kellett valami mindig meghozatta stb. Szóval bízom a legjobbakban! Deeee, mi is lenne az?:S
2016. júl. 5. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:

az a tócsa lehet páralecsapódás is.

Egyébként szerintem is le fognak rázni, azt mondják majd, hogy nem jó aljzaton állítottad föl, és kilyukadt.

De mit is vársz egy kínai sz.artól?

2016. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezek szerint a garanciát abban az esetben nem lehetne érvényesíteni,ha azt mondják itt sérült?


A páralecsapódás meg nem mindenhol lenne,ha az lenne? Aggasztó ez a sztori, hogy mit lenne érdemes csinálnom (?), mert a vízszintből mára sem hiányzik, de a tócsa még mindig változatlan, szóval minimális lehet a szivárgás. Köszi!

2016. júl. 6. 08:25
 7/7 A kérdező kommentje:

Mostmár Mindenkinek bátran ajánlom az Intex medencék vásárlását, ugyanis a szervíz nagyon rendes, panasz esetén rögtön csere!


Eddig még csak telefonon tárgyaltuk le a témát, amiről azért a biztonság kedvéért küldtem e-mailt is,amire még nem érkezett válasz,de szerintem minden rendben lesz!

Ha mégis lenne valami probléma, akkor visszajövök és leírom, hogy lehessen okulni.

De minden jó,ha a vége jó és legyen ez a végszó!:)

2016. júl. 6. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!