Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik házhozszállító kertésze...

Melyik házhozszállító kertészeti céget ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Pl. Sieberz, Megyeri Sz. Kertészete, Bakker stb.

És mik a tapasztalaitok ezekkel az cégekkel? ( milyen minőség ? Stb )



#kertészet #kertészeti áruda #kertészeti cégek
2016. júl. 8. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok híve a kertészeti csomagküldésnek, legfeljebb nagyon ritka, máshol beszerezhetetlen dolgok esetében. Egyrészt nem tudsz választani, hanem oda..sznak az orrod elé valamit dobozban, másrészt meg sokkal drágábbak, mint a helyi árusok.


Megyeri Szabolcsról csak annyit tudok, hogy viszonylag olcsó a többi csomagküldőhöz képest, és itt a GYK-n dicsérni szokták.

A Sieberz is viszonylag jó, csak drágább, valakinek ki kell fizetni azt a rengeteg katalógust.

A Bakker az átverés szinonímája. Van, akinek szerencséje van velük, de mind minőségben, mind megbízhatóságban rengetegen panaszkodnak rájuk.

Szakmailag nagyon jó a DMkert, de árban ők sem szégyenlősködnek.

2016. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2016. júl. 9. 16:51
 3/4 szevia válasza:

Hát én Megyeri Kft. vel eléggé befürödtem. Szinte lehetetlen elérni őket a megadott telefonon, e-mailen, ha végképp nem tudsz mire jutni a Facebook-os oldalon tett panasz nyomán nagy nehezen lépés történhet. Tegnap kaptam meg a rendelésemet és totál csalódott vagyok; még nem tudom a reklemációra mi lesz a válasz.

Van aki jól járt velük.

A Starkl-al a kommunikáció jó, de a küldött növények katasztrofálisak voltak, ők visszafizették a pénzt.

Nekem sajnos nincs autóm, de akinek van, szerintem ne foglalkozzon webes rendeléssel.

2016. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
DM Kert, Wiandt, novenyshop - ezekben még nem csalódtam.
2016. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!