Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szomorúfűz védőtávolság?

Szomorúfűz védőtávolság?

Figyelt kérdés

Nagyon sok neten fellehető tartalmat és itteni kérdést olvastam végig a szomorúfűzzel kapcsolatban, mert szeretnénk egyet ültetni a nejemmel. Mindenhol azt olvastam, hogy nagy gyökérzetet növeszt ügyelni kell a megfelelő távolságra az épületektől, mert felnyomhatja a járdát, házalapot. Ez stimmt. De az sehol nincs, hogy mennyi ez a távolság. Esetleg tudna ebben segíteni nekem valaki? A háztól ~5m-re terveztem ültetni, mert nagyjából fix helye lenne, de felmerül a kérdés, hogy elég lesz-e?

A segítőkész válaszokat előre is köszönöm!



#fűz #ültetési távolság #Salix babylonica
2016. júl. 11. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mèghogy felnyomja a járdát de rádől a házra. A fűzfèlèk iszonyú törèkenyek, ha lehet semmi ne legyen alatta vagy körülötte, 5 mèter az.mèg elèg bátor dolog...
2016. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vatafak ***** válasza:
Igen ha megfogja magát hatalmasra bír nőni. Én 10 métert mondanék
2016. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor újratervezés :)
2016. júl. 12. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!