Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit lehet csinálni egyedül az...

Mit lehet csinálni egyedül az udvarban?

Figyelt kérdés
Anyámék mindig nyaggatnak, hogy menjek ki a szabadba, süt a nap, jó idő van, csináljak valamit kint és ne a gép előtt üljek 0-24-ig. De MIT? Leülök a székre és 5 perc után beleunom magam a napsütést bámulni, ő pedig szeretné ha 1 óráig kint legyek. Barátaim nincsenek, pénzem nincs sehova elmenni. Szóval kéne valamit kint csinálni ami szórakoztat és nem munka pl. fűnyírás. Ja és a kert full üres csak 2 fa van meg 2 szék és 1 asztal azt annyi.

2016. júl. 19. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebéd után, mikor beüt a kajakóma simán jó a fa alatt héderelni.

Majd olvasni egy kicsit és simán visszaaludni.

Reggeli az udvarban?

De a munkától sem esik le a gyűrű az ujjadról.

Sőt ha kimész lehet észreveszed a szomszéd "kis"leányt.

A D vitamin termelésed is helyrebillen.

Anyukád kedve is jobb lesz, lehet még kapsz is valami nasit.

2016. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Ülj le, oszt járkálj! Mondaná erre apám, ha még élne.

Egyébként nem értem ezt az egészet. 57 éves vagyok, de még sohasem unatkoztam. Még amikor látszólag nem csinálok semmit, az agyam akkor is jár ezerrel. Pörgök a következő munkámon, vagy a könyvemen. Én a helyedben egyébként ásnék egy tavat. Egyrészt maga az alkotás rengeteg idődet lefoglalja, másrészt, ha készen lesz, örök gyönyöre a szemnek a sok aranyhal, vagy koi úszkálása.

2016. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A tó jó ötlet.

A kikerülő földnek meg lehet ásni egy másik gödröt!

2016. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a mai ifjak... Én egész nyáron kint voltam és sosem unatkoztam, még az udvarban sem, nemhogy azon is túl :)

Én nem unom meg a napsütést egy óra alatt, de szoktam rajzolni, macskával játszani, térerő ott nincs, de offline tevékenységeket azért lehet a tableten végezni, de van egy csomó könyvem, szoktam barkácsolni a ház körül s millió egyéb dolgot lehet tenni.

Ha unalmas az udvar, el lehet menni mászkálni a környéken, akár biciklizni is, elmenni egy tóra, nem tudom, mi van arrafelé (nekem egy vadaspark, egy halastó, egy kis tó, a Gaja a völgyével, egy csomó erdő, hegy, falu. sosem unnám meg).

Bár én a gondolataimmal is elvagyok akármeddig.

2016. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy itt semmi nincs. Ez egy nagy alvóváros, szüleim nem engednek el sehova. Biciklim, ilyesmim nincs
2016. júl. 19. 21:17
 6/9 kovpet ***** válasza:
Vegyél egy bicajt. Az jó sportra is meg közlekedni is. Nem muszáj drágát.
2016. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 0-24ben a gép előtt ülsz, ne csodálkozz hogy nincsenek valódi barátaid.

Kölyökkoromban a környéken csak 1 velem egykorú srác lakott. Összehaverkodtunk, és rengeteg élményt szereztünk magunknak, amikre a mai napig is boldogan emlékszem vissza. Együtt néztünk filmeket (még VHS-en), bejártuk a környéket, kijártunk az erdőbe "bunkert" építeni, bicajoztunk, motoroztunk, horgásztunk, íjakat, csúzlikat, fúvócsöveket gyártottunk, fejlesztgettünk, jértuk a szántóföldeket, pockokat fogtunk, nyulaztunk stb stb stb... Unatkozás? Az mi?

A mai, 0-24 gép előtt ülő gyerekek mire fognak visszaemlékezni? Most komolyan.

vagy hogyan fognak ismerkedni? Ahogy az egyik hozzászóló írta, hogy veszed észre a környékbéli csinos leányt, ha nem mozdulsz ki?

Nincs biciklid? Vegyél egyet, nem egy nagy tétel akár egy használt bringa...

Az udvaron én sem mindig találtam a helyemet, de pl. egy kis könyv olvasás az árnyékban, szerelgetés stb. sokszor lefoglalt...

Nincs hobbid a gombnyomkodáson kívül? ha van, hódolj annak (is).

2016. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen a két fa a kertben? Mármint milyen fajta és milyen nagy, és milyen messze vannak egymástól?
2016. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pl. figyeld a madarakat, tanuld meg, hogy melyik milyen madár! Akár a külső akár a hangjuk alapján. (Kint megfigyled és utána bent lenyomozod az interneten, hogy mit láttál...)

Tök jó dolog tudni hogy melyik madár miféle. Ha kevés madár jár oda, akkor csalogasd oda, csinálj odúkat, vagy ha azt nem is, tegyél ki nekik egy nagy lapos tálat , s naponta tegyél bele friss vizet! Egy nagy virágalátét tökéletes erre. Majd meglátod, hogy fognak jönni oda inni és fürdeni a madarak.


Ha ügyes vagy gyíkot is láthatsz a napon. De este szürkület után akár sünöket is a fal mentén, vagy denevéreket repkedni...!


Nos, egy kertben a függőágy is klassz dolog, de egy hintaágy is akár, ha a szülők beruháznának erre...

2016. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!