Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kedves kertészek! Létezik...

Kedves kertészek! Létezik olyan növény ami szúnyogriasztó? Mert elég kétségesen állok ehhez nem találtam olyan forrást ami ezt valóan alátámasztaná leginkább csak hatásvadász oldalakat.

Figyelt kérdés
Olyan embereket kérdeznék elsősorban akiknek nagy tapasztalatuk van a kertészkedésben vagy esetleg van vmiféle tanulmányuk kertészkedéssel kapcsoltban igazán érdekelne, hogy mi az igazság

2016. júl. 31. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Bármelyik növény, ha elég nagyot tudsz vele csapni.
2016. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Google meg barátod:

[link]

2016. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ezeket én magam is megtaláltam de megbízható oldal ezzel nem foglalkozik... pl a wikipedia ez a hatása ott egy szóval sincs írva pedig elég fontos tulajdonság... továbbá nézegettem Bálintőgazda weblapját (aki nem szokott hülyeségeket megosztani) de egy szót se egy cikket se nem találtam szúnyogűző növényekről... és nekem ez a problémám... nincs megbízható forrás csak hatásvadász oldalak
2016. júl. 31. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

ne legyél szkeptikus, mi már vagy 10 éve minden nyáron kiakasztunk az erkélyekre, és egy sem jön a közelbe se.

Nyilván vízparton, ahol sokkal több szúnyog van, nagyobb eséllye lesz néha egy-egy szúnyog, amelyiket nem taszít el az illata, de egyszerű kertes övezetben 100%-osan hatékony

és mivel tavasszal 130-180 forintért kapsz egy csemetét, érdemes kipróbálni.

Ha van világos, de hideg helyed, ott ki is telel.


[link]

2016. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szúnyogok ellen csak a kemotox hatásos...
2016. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk elég sok citromfű van, szúnyog alig....

Ha kimegyek az utcára, kb. 50-60 m után már jönnek. :/

2016. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! ha esetleg van vkinek még ezzel kapcsolatban tapasztalata nyugodtan leírhatná szívesen hallgatnám elég szűkszavúan vannak ezek a neten meg szinte mindegyik ugyan azt mondja
2016. júl. 31. 16:00
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Citromfű nagyon jól riasztja a szúnyogokat. A Chemotox jellegzetes sagát is a citromfű adja.
2016. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Mentával ültesd tele amit lehet, sűrűn.
2016. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
4-es növénye telitalálat.Nem tudom a nevét,de nálunk tökéletesen bevált.Nejem a kertész.
2016. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!