Kezdőoldal » Otthon » Kert » Maruyama www.budastore.hu/maru...

Maruyama www.budastore.hu/maruyama_bc-5020h-rs_bozotvago. Html vagy Husqvarna www.arukereso.hu/fukasza-c4184/husqvarna/545-rx-p100276317/# velemenyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy fükaszát venni, kedvelem a maruyammát, a husqvarnáról meg majdnem csak jót hallok, nem tudom melyiket vegyem meg, a Maruyamának nem tudom, hol találhatok servicet, viszont a husinak majdnem mindenhol van, nos végül melyik jobb, tartósabb, (tapasztalati úton szeretnék tanácsokat, de nem csak :)), jah és tegyük félre a jó hirnevet, melyik legyen?

2016. szept. 8. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A jó hírnevet,ha félretesszük,akkor a husi 15 évig használható a megfelelő 2 T olajjal és karbantartás mellett.Ha pedig valamit javítani kell rajta, ott az országosan lefedett szerviz hálózat,ami minden termékének biztosítja az alkatrész ellátását,és ezért nem kell órákat utazni. A Maruyamának az alkatrész és szervize nem olyan hatékony,de a gépet nem ismerem ,ezért nem mondok róla mást.Én a husit választanám,nem pedig a rulettezést.
2016. szept. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hello,nekem egy maruyama bc 4320hrs van, egy minimálissal kisebb a blokkja ès a teljesítmènye mint az 5020-nak,teljesen korrekt gèp nem fogsz bennük csalódni, sőt..

Ha megveszed, a damilfejet cserèld le mert nagyon gyenge műanyagból van, ès a szórás vèdő is, a szervizelèse pedig országos szintű, minden megyèben van szervize,


Itt van ezt a vèlemènyt èn írtam,nekem ez a vèlemènyem róla

(Èn tettem fel a kèrdèst)


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__kert__7463978-szeretne..



Egyèbkènt a husqvarnának is van maruyama blokkos fűkaszája ,

(Husqvarna 153R) most pontosan nem tudom hogy melyik M fukaszában van de neten, meg fűkasza buz.i vagyok index forumoldalon lehet hogy leîrják.

2016. szept. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!