Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ez vadkender vagy indiai?

Ez vadkender vagy indiai?

Figyelt kérdés

Marihuana vagy csak gaz, belehet tőle "állni"?

[link]

[link]

[link]



2016. szept. 14. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk nem nő szabadon az indiai alfaj, ezért hívják indainak gyengébbek kedvéért.
2016. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Indiai és beállós Marihónalja
2016. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BiTOPro97 ***** válasza:
47%

Jobban kellene hozzáértenem, hogy megmondjam.


Viszont tele van az ország, félreeső helyen elszórt magvakból nőt indiai kenderrel, nagybátyám és több rokon mondta az 20-30 éve meg mák volt ugyan így.


Nem vagyok könnyű drog fogyasztó, nagyon szolid szociális alkohol ívó vagyok. Mégis azt mondom, az alkohol a legkártékonyabb drog hazánkban. És az alkohol, cigaretta és gyógyszer lobbi terjeszti a hoax-ok zömét a THC-ről, és hatásairól. Nézzük meg az arab világot sok országban minden napos használata van, sajnos EÜ rendszerünk az ő szintjükre süllyedt vagy alá, és még sincs alapja a legtöbb negatív állításnak, egy fontos, ne kószáljunk és közlekedjünk mi fiatalok se, füvesen, mondom úgy hogy még fűfogyasztókra is max. vigyáztam. Megváltozott tudat állapot, ...

2016. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs jó minőségű virágföld a tövénél, nem öntözi valaki rendszeresen, akkor vadkender.
2016. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez Ruderalis.Írj privibe,mondok valamit.
2016. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyébként nem lehet.Csak ha nincs tapasztalatod nemesítésben :P
2016. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!