Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szeretem a zöld teát és...

Szeretem a zöld teát és ültetnék teacserjét - csakhogy eddig nem találtam a neten, hogy hol lehetne venni? Egyáltalán nálunk megmaradna?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Itt árulnak:


[link]


De még nem rendeltem tőlük soha, szóval nem tudom, mennyire megbízhatóak.

Egyébként láttam már aukciós oldalakon is nem túl szokványos növényeket, magvakat, ott is körbe lehet nézni. Egzotikus növényekkel foglalkozó fórumokon még lehet, hogy tudnál is kérni valakitől egy felesleges gallyat gyökereztetni (ha egyáltalán lehet).


Tartásáról itt találtam egy cikket:


[link]


De emellé én még keresnék egy fórumot, ahol tapasztalatokat olvashatok, mert (más növények kapcsán) sok olyannal találkoztam, hogy egy adott növény gondozásáról szóló cikk és a tapasztalat közt volt eltérés. :)

Sok sikert!

2010. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, nagyon rendes vagy! :)))
2010. ápr. 25. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:
A Flowers exotic web teljesen megbízható cég, nagyon gyorsak és pontosak.Csodás különlegességek magvait árulják.
2010. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!