Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol lehet kapni olyan apró...

Hol lehet kapni olyan apró bonsai méretű fákat, köveket, növényeket, amik beltéri sziklakert kialakításához használhatók?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondoltam, amikkel pl kertmérnökök dolgoznak látványterv, makett készítésénél.

A nappalimba szeretnék egy kis erdei hangulatot varázsolni. Terráriumban, ültetőládákban szeretném kialakítani ezeket a zöld övezeteket. Hol érdemes nézelődnöm? Praktiker, Bauhaus stb kilőve. Nagyon ritkán látok ilyen kellékeket, amik méretre ennyire picik. A válaszokat előre is köszönöm.



#erdő #sziklakert #kertmérnök #beltéri kert
2016. okt. 21. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen érthető, hogy élő növényre, vagy makettre gondolsz. Ha élő növényre vágysz, akkor bonsaihungary.hu
2016. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oázis kertészet és hasonlók.
2016. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan "igazi" fákkal nem fog menni, azok nem bírják a lakást.

Szobanövényekből kialakított bonsai-szerűségekkel próbálkozz.

2016. okt. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindnekinek :) No, szóval temészetesen igazi, élő nővényeket szeretnék, nem makettet. De láttam már olyan makettet, amin élő növényt használtak, és ugye az pici volt. Úgy látom én is, hogy a bonsai lesz a megoldás.
2016. okt. 23. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!