Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi baja van a fűkaszámnak?

Mi baja van a fűkaszámnak?

Figyelt kérdés

Tegnap nyírtam a gazt a kertbe, kb már 30 perce és elkezdett fulladozni! (Egyre jobban húztam a gázt annál jobban fulladt)

Kicseréltem a gyertyát de nem indult be...

Utána a karburátorba raktam csavarlazítót de csak beröffent!

Ez egy CMI 2T [link] valami ilyesmi!

4 éve van nálam és eddig "nem nagyon volt baja", csak karburátor tisztítás, 2 db. benzincső, 2 db gyertya...

Most több 2T olajat raktam bele (ELÉG SOKAT) mert kb. 3-4 órán át fűkaszáztam volna, az első 5 perce nagyon füstölt a 20.-30. percben már nagyon kicsit füstölt!!!

Az baj hogy nem fűkasza olajat raktam bele [link] , hanem auchan 2T olajat ami 0,5l 750Ft-volt?

Mi lehet a baja ?



2016. nov. 5. 08:11
 1/7 anonim válasza:
51%
Ha az auchanos olajra rá van írva, hogy milyen gépekre jó, pl: láncfűrész, benzines fűnyíró, fűkasza, robogók, stb. akkor jó csak lehet, hogy valami gagyi olaj, de attól még működnie kell. esetleg próbáld a karburátort állítani.
2016. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is csinált ilyet..benzin csere volt megoldás!Rossz arányba kevertük be a benzint.Sokvolt picit az olaj és nem tetszet neki.
2016. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Az a baja, hogy névtelen sz*r, örülj, hogy ennyit is megért nálad. Én az idei szezonban 2 fűkaszát fogyasztottam el.
2016. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem kértem privátot!


Attól, hogy rá van írva, hogy ,,Made in Germany" attól még selejt kínai, nem jobb a Strausnál.

2016. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Ha a tied tönkre ment kevesebb mint 1 év alatt akkor az kínai!

Az enyémnek nagyon semmi baja nem volt 4 év alatt akkor nem hiszem hogy Kínai lenne (AZ OBITÓL VETTEM 30E FT-ÉRT ÉS AZT MONDTÁK HOGY EZ SAJÁT MÁRKA NÉMETORSZÁGBAN KÉSZÍTIK )...

2016. nov. 6. 08:02
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem gyerekkoromban azt mondták, hogy a Mikulás létezik...
2016. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az olajad ha fullszintetikus, akkor okés, az arányon hülyeség változtatni, könyv szerint kell, mindig ténylegesen mérve, nem utánöntögetve meg majdénazttudom. Amit a könyv ír, az az arány, és tényleg szintetikus olaj kell, nagyon magas a hőmérséklet a magas fordulat és a kényszerléghűtés miatt. Főleg ha nincs kipörgetve, nem tud hűteni, akkor kell a magas hőértékű olaj. Nem akkora összeg egy tankra vetítve, főleg ha nem öntesz többet bele a gyár szerinti optimumnál.


Első körben normálisan bekevert benzin kell rendes olajjal.


Ezekkel a gépekkel nemigen kéne órákig veretni. Egyáltalán mi területhez kell 4 óra? Ez az alsó kategória, ezeknek az a normális, ha kánikulában békén hagyod őket, elviselhető időben nem is tankolod teli, és tankonként kb hagyod kézmeleg közelébe hűlni a kuplungházat, akkor már talán benne van még egy tanknyi munka különösebb szétmelegedés nélkül.


Lehet, hogy szimmeringes lett, lehet, hogy nagyon farsot szív, lehet, hogy a kipufogótorok ment teli lerakódással, így nehéz bármit mondani.

2016. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!