Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik az a fa fajta amelyik...

Nikolas Kidman kérdése:

Melyik az a fa fajta amelyik gyorasn nő, és jó a fűtőértéke?

Figyelt kérdés

Pl: nem nyár.

Az akác gyorsan nő?



2016. nov. 23. 18:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%
Valamit nem tudni nem szégyen, kérdező. Valamit nem megtanulni, amikor szükséged (és módod) van rá, annál inkább. Én nem a 17 éves nyikhaj haverod vagyok, hogy kételkedj a szavaimban. Kiírtál egy kérdést, korrekt választ kaptál rá. Legalább arra vedd a fáradságot, hogy utánanézel mielőtt megkérdőjelezed a helyességét.
2016. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ha leforrázod a magot, soha nem fog kikelni.

Amúgy az akác hogyan szaporodik? Minden egyes magot leforráz valaki? Biztosan így van, hiszen akkor nem vennék gaz számba az akácot.

De utánanéztem, és nem csak viccből írtad mostmár látom.

[link]

amúgy nem nevettem, inkább sajnáltam egy ilyen jó írást elrontani egy viccel. Bocsánat.

2016. nov. 26. 10:58
 13/13 anonim ***** válasza:
most találtam erre a kérdésre,de aki ilyen sötét fűtsön villannyal mert még a gáz is életveszélyes a kezében...
2017. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!