Kezdőoldal » Otthon » Kert » Budapesten hol árulnak (leg)...

Budapesten hol árulnak (leg) olcsóbban lucfenyőt? Egyáltalán merre vannak fenyővásárok?

Figyelt kérdés

Ma egész nap a városban lófráltam, de meglepve tapasztaltam, hogy amit eddig ismertem fenyőárusításra használt helyeket, azok közül sok helyen egyáltalán nem voltak árusok. Sőt, ahol még voltak, ott is csak kevés áru volt.


Merre vannak olyan helyek, ahol nagy a választék, és hova érdemes menni, hogy olcsóbb???


Lucfenyő kéne egyébként és úgy kb. 170 cm-es.



2016. dec. 15. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Az összes piacon árulnak, nagyobb boltok, bevásárlóközpontok parkolóiban. Én a Blaha Lujza téren szállok át minden nap, ott is hegyekben áll a fenyő.
2016. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Melyik bevásárlóközpontban? Westendnél nem láttam, és Lurdynál sem tűnt fel eddig. Sőt az Arénában sem.


És piacok azok merre vannak Bp-n? Csak a Vámházkörútit ismerem, de ott minden túl drága.

2016. dec. 18. 02:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Oázis kertészetben vettünk fát. Ha a blokkot ( fát nem kell) :) visszaviszed jan.8-ig, akkor a fa árának felét le lehet vásárolni.
2016. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2016. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyere kijjebb, a 11-es út szentendrei szakaszán rengeteg van, de beljebb is, pl. a Római kőtárnál, a parkolóban (itt van luc, ezüst és nordman is). Kicsi (1 m) nordmant vettünk 3000 ft-ért. Budapesten a Váci út mellett, attól nyugatra a Zsilip utcánál nagy beépítetlen területen is van, be kell oda sétálni, nem az útnál van, mint régebben.
2016. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Piacok: Lehel tér, Bosnyák tér, Fény utca (Mamut), Allee mellet. Csak így hirtelen, a belső részeken.
2016. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Békásmegyeri csarnok, Auchan parkolója.
2016. dec. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!