Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol tudok venni sivatagi rózsát?

Hol tudok venni sivatagi rózsát?

Figyelt kérdés
Egy kertészeti üzletben se találtam, egyedül a Lidlben volt még nyáron, de akkor is csak egy darabot tudtam venni. Valami ötlet, hogy honnan tundék beszerezni még egy-kettőt?

2017. márc. 4. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A Vaterán mag is folyamatosan van, de kertészkedéssel foglalkozók is árulják, persze főképp nem ilyenkor télen, amikor a pozsgások éppen, hogy túlélték.
2017. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, a magról tudok. Sajnos egyszer se sikerült magról nevelni, sőt még csíráztatni se...
2017. márc. 4. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Vaterán növény is van. Kisebb is nagyobb is. Nekem meg több éves, nagyobb, virágzó példányt nem sikerül beszereznem. Most Spanyolországból rendeltem hátha az előbb virágzik. Magjaim épp áznak....
2017. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!