Kezdőoldal » Otthon » Kert » Azt honnnsn fogom tudni ha...

Azt honnnsn fogom tudni ha esetleg túl mélyre duggattam a dugghagymát?

Figyelt kérdés
Életemben most csináltam előzször.azt honnan és mikor fogom megtudni ha esetleg túl mélyre duggadtam el?
2017. márc. 6. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Később kel ki, más baja nem lesz..
2017. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szinte lehetetlen véletlenül olyan mélyre dugni, hogy ne keljen ki. :) Legfeljebb kicsit később kel ki.
2017. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. márc. 6. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Én eleve útálom töltögetni a hagymát (hogy hosszabb legyen a fehér rész) és a lehető legmélyebbre duggatom. Még a szomszédom is vihogott rajtam, hogy miért teszem egy ásónyom mélyre (20 cm) a hagymát, sosem fog kihajtani, ott fog elrohadni a földben. Mondom neki, hogy mindig így csinálom, és még mindig kihajtott. Most is egy egész ágyásnyit duggattam ősszel tél alá, és a tulipánokkal egyidőben ez is kidugta a földből magát tegnap.
2017. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,tudja kifelé az utat .
2017. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!