Kezdőoldal » Otthon » Kert » Üdv. Fűkaszát szeretnék...

Üdv. Fűkaszát szeretnék vásárolni Kinéztem magamnak a Hecht 163-at 63.3 köbcentis 3.1 HPs motorral szerintetek jók ezek a gépek?

Figyelt kérdés

Amúgy 75000ft ért néztem.

Nem hagy cserben?

Nem gyönge?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. márc. 29. 21:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Mire szeretnéd használni? Mekkora terület? Milyen sűrűn?

Ez a gép egy fokkal jobb, mint a piacos gépek, de én a helyedben valamilyen japán márkát néznék. Azok már elég jól megközelítik a két nagy termékeit.

2017. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

én nem próbálgatnám,vennék egy bevált márkát inkább

akár al-ko pl 4 üteműt,mccullockot esetleg,makitát...

2017. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Maruyama gépcsaládból választottam.Ez még Japán,látszik is rajta . 5 évet dolgozott már minden gond nélkül.Sokat dolgoztam vele,nem azért vettem ,hogy legyen ez is .

1 kisgép szervizben ajánlották,ezzel a márkával nagyon ritkán találkoznak ,szinte alig .

2017. márc. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Na, hát egy Al-ko minőséget még ez is elér, egyforma kínai mindkettő, attól, hogy európai cég gyártatja. A legfőbb különbség, hogy Al-ko kizárólag csak kis teljesítményű létezik, ami csak fűszegélynyírónak alkalmas.

Ez legalább egy elég erős gép, lehet vele dolgozni.

Nem örök életű persze, ennyi pénzért. Az ilyen erejű tartós és megbízható gépek 150 körül kezdődnek.

Ahogy az első válaszoló írta, a terület és a munka mérete dönti el, hogy való-e neked.

2017. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ilyen heti szinten kétszer háromszor használnám az állatainak fűvet kaszálno
2017. ápr. 1. 07:51
 6/23 A kérdező kommentje:
Akkor inkább mcchult vegyek?
2017. ápr. 1. 07:52
 7/23 A kérdező kommentje:
Néztem az mcchult ól b28b-t de az még 1 le sincs a Hecht meg 2,6
2017. ápr. 1. 07:55
 8/23 anonim ***** válasza:
Legtöbbször az a baj az olcsóval, hogy teli tankolnod nem érdemes, nehogy túlmelegedjen. Elvileg a McCulloch olyan modelljei, amik egy az egyben megfelelnek valamelyik Husqvarna modellnek, nem fognak ilyen triviális gondokkal küzdeni. Persze várnék még konkrét tapasztalatokra a helyedben. Érdemes az index.hu fórumon a fűkasza és a láncfűrész topikban rákeresni konkrét modellekre is akár, meg márkákra kezdetnek.
2017. ápr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Akkor inkább az McCulloch b40 b-t vegyem?
2017. ápr. 1. 21:14
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
ha van kereted rá akkor inkább McCulloch,Husqvarna családtag szóval nagyot nem hibázhatsz
2017. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!