Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen módszerrel tudnám...

Milyen módszerrel tudnám megvédeni a fűszernővényeimet a kártevők ellen?

Figyelt kérdés
Ezeket vettem, párat magról neveltem..: citromfű, zsálya, metélőhagyma, majoranna, tárkony, bazsalikom, petrezselyem, menta.

2017. ápr. 1. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen kártevőkre gondolsz? Amúgy maga a menta már egy kártevő...kiirtani nem lehet ha csak úgy a szabadba ülteti az ember. Ezekből csak citromfüvem nincs,de nekem semmi nem teszi tönkre.
2017. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Levéltetű, gabóca, bagoly molylepke. Stb. Ezek mind megtámadták a növényeimet. Igaz ez az első alkalom, h fűszernövénnyel probálkozom. Elfelejtettem írni, h balkonládába vannak az erkélyen.
2017. ápr. 1. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Milyen módszerrel: amikor valami megtámadja őket, akkor az adott kártevő ellen való szerrel permetezel.

Igen, van pár kártevője mindnek, de nem túl sok, és egyáltalán nem biztos, hogy nálad is fel fognak bukkanni.

2017. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!