Kezdőoldal » Otthon » Kert » Megfelelő méretűek a palántáim?

Megfelelő méretűek a palántáim?

Figyelt kérdés

[link]


Mikor lehet kiültetni őket nagyjából? Április végéhez viszonyítva megfelelőek?


2017. ápr. 27. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nálam még kisebbek. A májusi fagyok után, kb május közepén szoktam kiültetni.
2017. ápr. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálam is kisebbek még
2017. ápr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs helyem pikírozni a pár százat, mindig ennél kisebb méretben ültetem ki őket, a ládából egyből.

Ha nem fagyzugos helyen laksz, valószínűleg már most is ki lehetne rakni. Én azért még várok egy hetet, ha még akkor se jeleznek fagyközeli hőmérsékletet (ami fagyba fordulhat), akkor mennek ki a helyükre. Amúgy, már legalább 3 hete kint laknak, csak pár napra lettek visszahozva a nagy hideg miatt.

Neked is érdemes lenne kiszoktatni már őket. Ha egyből a kertbe mennek a lakásból, akkor garantáltan meg fognak égni.

A mostani felhős idő megfelelő is a kiszoktatáshoz, amikor nincs túl hideg. Ilyenkor a felhőkön keresztül csak kevés UV-sugárzás érkezik, így hozzá tudnak szokni a palánták.

2017. ápr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!