Kezdőoldal » Otthon » Kert » 600-700 négyzetméternyi füves...

600-700 négyzetméternyi füves terület rendben tartásához milyen gépet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Benzines fűkaszák érdekelnek elsősorban, 2-3 hetente nyírnék vele. Ekkora területre milyen erejű gép kell hogy ne kínszenvedés legyen a munka és viszonylag gyorsan végezzek?

150000Ft-ig bezárólag kb.



2017. máj. 8. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Oleo Mac 755 master vagy 740t. Mert egyzerű stabil motorja van.
2017. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2-3 hét alatt nem nő sokat a fű, oda akár egy 2 LE-s gép is megtenné. Természetesen, minél erősebb, annál jobban halad a munka, tehát érdemes erősebbet venni.


A cégnél ilyen 755 Master van. Nehéz gép, nehezen kezelhető, itthonra semmiképpen nem kellene. (Ameddig ezt ki nem próbáltam, nagy Oleo-rajongó voltam.)

Akkor már inkább ezt kellene, feltehetőleg meg lehet találni helyenként 150 alatt is:

[link]

2017. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] Ez egy kiválló ár -érték arányú gép.Megbízható és erős minden munkához.Merem ajánlani,mert én is ilyet használok.Ez tényleg viszi ,mint paraszt f.üle a gyepet.
2017. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Az utolsó válaszoló Hitachi-ja valóban jó lehet, vagy Oleo Mac sparta 44 (440T) amivel nagyon szemezgetek valamivel olcsóbb 120000-30000 között mozog az ára.

[link]

[link]

Meg itt jókat írnak róla.

2017. máj. 9. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!