Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol lehet kapni kis kiszerelés...

Hol lehet kapni kis kiszerelésben tisztított, mosott homokot?

Figyelt kérdés
Kaktuszok számára kellene.

2017. jún. 28. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
hát pl kisebb zacsiba lehet venni gyerekeknek homokot a homokozóba az obiba pl a 25kg 800ft, a tescoba mintha 20kg-os lett volna amit láttam...ezek többször mosott szitált stb
2017. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Az obisat már láttam, de az rengeteg, sajnos a tescoban kapható is, én olyan pár kilósra gondoltam legfeljebb.

Lehet hogy a végén egyszerűbb lesz szereznem valahonnan, és azt kezelnem.

2017. jún. 28. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Kaktusznak nem jó a homok, mert betömörödik, és gyakran meszes is. Sódert kell a normál virágföldhöz keverni, szitálva.

Elmész egy tüzépre, ahol tartanak nagy szemcsés sódert (Dunából szedettet vagy nyékit vagy hasonlót, nem tudom, merre laksz), és mondod, hogy egy vödörrel kellene. Nagy valószínűséggel azt mondják, hogy ott van, vigyél, nem kell érte fizetni. De ha kell is, akkor is legfeljebb 50 Ft-ot.

Otthon aztán megszitálod valamivel.

2017. jún. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a tescoban vettem kimondott kaktuszföldet. Azt hiszem 200 forint volt 3 liter.
2017. jún. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg akvarisztikai szaküzletben próbáld meg.
2017. jún. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2017. jún. 30. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!