Kezdőoldal » Otthon » Kert » A tulipánnak vannak magjai...

A tulipánnak vannak magjai amiből kinől a hagymája?

Figyelt kérdés
rendeltem E-bayen 5db Tulipán hagymát de nem 5db és nem hagyma hanem apro magok jöttek , és elgondolkoztam hogy ezekből lessz e a tulipán hagymám

2017. júl. 4. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően gondozod, akkor kinől
2017. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy elcsereltek?
2017. júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos ebayen sok helyen csak magot küldenek. A leírásban valószínű a tulip seeds (is) szerepelt, ha csak 'bulbs' van, akkor jön a hagyma, én ilyet alig találtam. Végül is sikerült hagymát vennem, az első szállítás büdös, penészes, összetört állapotban ért ide. Kértem még egy szállítást, az rendben megérkezett. Kiváncsi vagyok, milyenek lesznek.
2017. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

van magja, de nem biztos, hogy csíraképes és az meg más kérdés, hogy milyen színű lesz, ha egyáltalán kicsírázik és pár év múlva virágzik is.


Nem szokás magról szaporítani.


Kék eper magot is lehet rendelni és abból biztos, hogy nem lesz kék eper...

2017. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, feltehetőleg nem tulipánhagymát, hanem tulipánmagot rendeltél, figyelmetlen voltál.

Megpróbálhatod, de én nem nagyon bíznék ilyen magokban, amik esetleg már száz évesek.

2017. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!