Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit szoltok ehhez a medencéhez...

Mit szoltok ehhez a medencéhez? Ez olyan mint egy auchanos gumi medence vagy azért komolyabb?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 9. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

874000,-Ft-ért nincs róla összehasonlító véleményem, mert nekem qrva drága.

Nyilván komolyabb, mint az auchanos gumimedence, bár nekem azoknak a "rongyoknak" a teregetése kissé gagyinak tűnik.

Ha ilyen medencét vennék, akkor kicsempéztetném, ... vagy a fene tudja, ... nem is vennék ilyet!

2017. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De azert ez majdnem olyan mint egy beepitett nem? Akkor bem olyan draga
2017. júl. 9. 13:20
 3/15 A kérdező kommentje:
Es ezen a kepen a gumik hajtogatasa vagy az auchanosnal?
2017. júl. 9. 13:20
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem mire jók ezek a medencék, úszni nem lehet benne az 5 méterével, azért mert esetleg jól mutat, vagy lelehet benne csobbanni, szerintem nem éri meg. Ha már medencét építtetnék, akkor én is betonoztatnám és több mint dupla hosszra csináltatnám, legalább 14 méteresre.
2017. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

5 méteresben lehet úszni, nem értem mi ez a hülyeség, hogy nem.

Egyébként ezek teljesen elfogadhatóak, apósoméknak ilyen van, csak kerek, semmi gond a minőségével.


És szépen is tud mutatni pl. domboldalon, beépítve:

[link]

[link]


sík területre inkább olyat vennék amúgy, ami a földbe eresztett, mert hülyén néz ki a kiálló medence.

2017. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

#3


Ennél.

Az auchanos árába nekem belefér a teregetés.:)


Más:

3 m-es medencében is lehet úszni, ha ellenáramoltató van betéve.

[link]

2017. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is! És mi az hogy betonoztatnád? Alá beton?
2017. júl. 9. 14:59
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Hagyjuk már ezt a nem lehet benne úszni témát. Akinek ilyen van, az élvezi, szeret benne úszni, hogy te mit szeretsz az meg már megbocsáss, de kit érdekel. Jellemző az emberek nagy csoportjára, hogy minél kevesebb fogalmuk fogalmuk van egy dologról, annál határozottabb véleményük van. Ismeret, információ, tapasztalat, tudás nulla, vélemény az bezzeg van. Na ezt nevezik oktalan előítéletnek. Persze te nem vagy irigy, mert havonta tudnál egy ilyet venni a boltban, csak hát sajnos ez a "véleményed". És ahhoz jogod van. A 60 lóerő fölötti autókat is be kellene tiltani, hisz úgysem lehet 130-nál gyorsabban menni, igaz-e?
2017. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Teljesen igazat adok szerintem is lehet benne uszni es csak mert nekik noncs ilyen eloitelkeznek rola!
2017. júl. 9. 16:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi ez a fikázó királyi többes Kérdező!

Egyetlen ember mondta, hogy nem lehet benne úszni, erre a négy válaszolóból, hárman estek neki.

Tartsuk már tiszteletben egymás véleményét, ő így gondolja, ti másképp.

2017. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!