Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fontos szempontjai...

Milyen fontos szempontjai vannak a faültetésnek?

Figyelt kérdés
Mikor jó őket ültetni, és milyen helyre? Azt szeretném igazából, hogy itthon magról növesztek sarancokat, aztán elviszem őket a szabadba, erdőre, mezőre, stb és elültetem. Nagyobb mennyiségben, rendszeresen. Mennyi esély van rá, hogy így megmarad? Illetve hogyan tudom ezt az esélyt növelni?

2017. júl. 27. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

S ezzel mit szeretnél elérni?


Magyarország erdősültsége folyamatosan növekszik!

2017. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ősszel, levélhullás után, jól beiszapolva, akkor minden további gondoskodás nélkül is jók az esélyeik. Milyen helyen: meglévő fáktól távol.

Kivéve persze, ha nyulak élnek a környéken.

2017. júl. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem ennek a "faültetésnek" a célját. Arról nem is beszélve, hogy ahová ültetni akarod, az vagy körülkerítetlen magánterület vagy állami közterület és ha jogilag nézzük, akkor nem ültethetsz oda semmit a terület tulajdonosának engedélye nélkül.
2017. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!