Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek idén a csapadék...

Szerintetek idén a csapadék mennyisége elegendő?

Figyelt kérdés

És az eloszlása is kérdés! Egyenletes?


Vidékiek válaszát várom leginkább. Náluk mi a helyzet.



2017. júl. 27. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Győrben szombat este óta kb. 40 mm csapadék eshetett. Előtte már igencsak kellett az öntözés (pont szombaton öntöztem, mert a fene se gondolta, hogy ennyi eső jön).

Szerintem itt Győrben idén a csapadék eddigi mennyisége kb. átlagos. AZ eloszlása nem jó: pl. ezek a nagy erővel zuhogó záporok a lágyszárú növényeket károsíthatják.

Az a csapadékmennyiség pedig, ami jég formájában érkezett, idén immár nem először, az a legkevésbé sem kellett.

2017. júl. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahol a kertjeim vannak (Észak-Alföld és Mátraalja) a tavasz kimondottan esős, a nyár eleje nagyon aszályos volt. Két hónap alatt volt egyszer 10 mm, meg vagy háromszor 2-3 mm. Azóta is csaképp, hogy esik valami érdemleges. Tavasz óta most volt a második rendes eső.

Ahol dolgozom, szintén Észak-Alföld, ott sok és rendszeres az eső. Ameddig a kertemben volt mondjuk 50 mm, addig a munkahelyemen 250.

2017. júl. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Debrecen mellett lakom.

Nagyon esős ez az év, én meg vagyok vele elégedve.

Alig kellett eddig locsolni.

Heteken át volt eső 2-3 naponta, talán csak az elmúlt 1 hét volt kivétel.

2017. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!